موسوی: الدحیل حرفه ای بود و به خواسته اش رسید، ممکن است شاهد فرهاد سوزی باشیم

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: الدحیل برابر استقلال حرفه ای بازی کرد و به چیزی که می خواست دست یافت.

موسوی: الدحیل حرفه ای بود و به خواسته اش رسید، ممکن است شاهد فرهاد سوزی باشیم

علی موسوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره تساوی یک بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا و حذف این تیم گفت: الدحیل به ایران آمده بود تا مقابل استقلال تساوی کسب کند و دیدید به هدفی که از قبل مشخص کرده بود رسید. این استقلال بود که احتیاج به پیروزی داشت اما الدحیل خیلی خوب توانست بازی را کنترل و بلافاصله گلی که دریافت کرده بود را جبران کند. الدحیل در این بازی خیلی خوب و حرفه ای کار کرد و اگر به سه امتیاز نیز احتیاج داشت, شاید می توانست استقلال را شکست دهد.

وی با بیان اینکه استقلال در این بازی عملکرد لازم برای دریافت 3 امتیاز و کسب پیروزی مقابل الدحیل را نداشت ادامه داد: زور تیم های ایرانی همین قدر است و نباید خودمان را گول بزنیم. شاید تیم های ما بتوانند از مرحله گروهی صعود کنند, اما برای اینکه به جمع چهار تیم برتر آسیا برسند باید برنامه ریزی و هدف گذاری خوبی داشته باشند. دیگر آن دوره گذشته که تیم ها با تماشاگر و هم قسم شدن نتیجه می دریافتد و در آسیا پیروز بودند. زمانی تعصب و تماشاگر باعث می شد تیم ها در آسیا پیروز شوند اما الان برنامه ریزی های چند ساله مهم است که متاسفانه این موضوع در تیم های ایرانی دیده نمی شود و برای همین نباید انتظار زیادی از این تیم ها داشته باشیم.

بازیکن پیشین استقلال راجع به حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت این تیم گفت: به مسئله فرهاد کاری ندارم. استقلال با فرهاد مجیدی پیروز شد استقلال خوزستانی که یک تیم سقوط کرده بود را شکست دهد و در بازی با الدحیل هم فکر می کنم اگر فشار لازم وارد شد می شد می توانستیم نتیجه بگیریم اما به نظر من رفتن شفر اشتباه بود.

موسوی شرح داد: شفر خیلی خوب از ابتدای فصل توانسته بود با مسائلی که پیش آمده بود تیم را جمع و به جمع مدعیان لیگ اضافه کند. آنقدر توقع را از او بالا برده بودند که هم هواداران و هم مدیران باشگاه می خواستند تیم قهرمان شود ولی این را باید در نظر بگیریم که از ابتدا بستر کار برای شفر مهیا نبود. استقلال لیگ را با حاشیه آغاز کرد و در نیم فصل نیز چند بازیکن معمولی که در سطح ایران و نه در سطح آسیا بودند را جذب کرد. با این برنامه نباید انتظار زیادی از شفر وجود می داشت. باید به او اجازه می دادیم تا فصل آینده را نیز از ابتدا بدون حاشیه آغاز کند.

وی با اشاره به وضعیت استقلال در لیگ برتر گفت: استقلال اگر بتواند در بازی های باقیمانده نتایج خوبی بگیرد کار فوق العاده انجام داده اما در این شرایط نباید انتظار قهرمانی از استقلال داشته باشیم. اگرهم استقلال نتواند در این هفته ها راه به جایی ببرد باید به این نکته توجه داشته باشیم که فصل را از ابتدا بد آغاز کرد و امتیازات حیاتی زیادی را از دست داد.

مهاجم پیشین استقلال مطرح نمود: اگر استقلال فصل آینده را با شفر آغاز می کرد می توانست فصل خوبی در پیش داشته باشد. جابه جایی شفر در این زمان، بد موقع بود. بعد از بازی با پدیده هجمه ای به راه افتاده اما ما فراموش کردیم که چه بلایی سر این مربی آوردند و چطور او این را در فصل جاری جمع و جور کرد و به جمع مدعیان بالای جدول رساند.

موسوی درباره آینده کاری فرهاد مجیدی گفت: او می توانست یک سال دیگر در کنار شفر حضور داشته باشد و تجربه بیشتری کسب کند و بعداً با توپ پر هدایت استقلال را بر عهده بگیرد. فرهاد از لحاظ بازیگری سطح بسیار بالایی دارد اما در مربیگری احتیاج به اندوخته و اعتماد به نفس بیشتری دارد. بهتر است فرهاد یک سال دیگر در کنار یک مربی خوب خارجی حضور پیدا کند تا اینکه سرمربی باشد, چرا که ممکن است در استقلال شاهد فرهاد سوزی باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 27 تیر 1398 شناسه مطلب: 316

به "موسوی: الدحیل حرفه ای بود و به خواسته اش رسید، ممکن است شاهد فرهاد سوزی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: الدحیل حرفه ای بود و به خواسته اش رسید، ممکن است شاهد فرهاد سوزی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید