مظلومی: برانکو را از عربستان انداختند بیرون، بعد تیم ملی را به او پیشنهاد می دهند!

به گزارش مجله سایه، ویلموتس چرا آمد که حالا بخواهد برود این طور که فدراسیون هم می گوید دستمزد پنج ماه جلوتر او را نیز پرداخت کردند این مشکلاتی که ویلموتس می گوید چیست این مساله باید باز گردد متاسفانه ما همشیه در انتخاب هایمان اشتباه داریم رفتن او الان به صرفه نیست او را باید هر چه زودتر بازگردانند تا روی مسابقات لیگ نظارت کند.

مظلومی: برانکو را از عربستان انداختند بیرون، بعد تیم ملی را به او پیشنهاد می دهند!

سرمربی سابق استقلال می گوید این استقلال توانایی بردن سپاهان در اصفهان را دارد

به گزارش ایلنا، پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال معتقد است استقلال در بهترین شرایط آمادگی خودش واقع شده است و توانایی شکست دادن سپاهان را در اصفهان دارد او این بازی را حساس دانست زیرا به نوعی فینال لیگ است و هر تیمی ببرد به صدر جدول نزدیک تر خواهد شد.

شرایط استقلال را پس از بردهای اخیر چطور ارزیابی می کنید؟

باید قبول کنیم شرایط استقلال بسیار خوب است یعنی در واقع بهتر از این نمی گردد فکر می کنم استقلال پس از انتها نیم فصل به صدر جدول خواهد رسید.

مسائل اقتصادی چقدر روی کار بازیکنان تاثیرگذار است؟

به هر حال تاثیر خودش را می گذارد البته آن طور که من شنیدم باشگاه مسائل اقتصادی بازیکنان را حل نموده و پرداختی های بسیاری را هم به بازیکنان داشته است. به هر حال ا گر بازیکنان از نظر اقتصادی دلشان قرص باشد کوشش شان هم برای موفقیت بیشتر خواهد شد. فکر می کنم در حال حاضر هم این چنین است.

استقلال احتیاج به مهاجم جدید دارد؟

اگر هدف مان لیگ باشد همین بازیکنان کافی است اما این تیم در آسیا احتیاج به تقویت دارد بخصوص اینکه این تیم در دفاع هم باید بازیکن جدیدی را جذب کند. البته تبریزی هم هنوز به شرایط مطلوب بازنگشته و با توجه به اینکه ما باید در آسیا بازی کنیم این مساله شوخی بردار نیست. در خصوص بازیکن خارجی هم ما در جذبش همواره مشکل داشتیم.

بازی استقلال سپاهان را چطور پیش بینی می کنید؟

استقلال همواره مقابل سپاهان کار سختی را در پیش داشت بخصوص که این بازی الان یک نوع فینال است و شش امتیازی است. سپاهان نفرات خیلی خوبی دارد و سال جاری هم مدعی است فکر می کنم بازی زیبایی از آن دربیاید.

به نظرتان استقلال می تواند سپاهان را شکست دهد؟

این استقلالی که دیدم توانایی شکست دادن سپاهان را در اصفهان دارد درست است که قلعه نویی سرمربی سابق استقلال روی این تیم شناخت دارد اما بیشتر بازیکنان عوض شده اند.

این روزها شایعه رفتن ویلموتس از ایران شنیده می گردد. نظر شما در این باره چیست؟

ویلموتس چرا آمد که حالا بخواهد برود این طور که فدراسیون هم می گوید دستمزد پنج ماه جلوتر او را نیز پرداخت کردند این مسائلی که ویلموتس می گوید چیست این مساله باید باز گردد متاسفانه ما همشیه در انتخاب هایمان اشتباه داریم رفتن او الان به صرفه نیست او را باید هر چه زودتر بازگردانند تا روی مسابقات لیگ نظارت کند.

شایعه آمدن برانکو روی نیمکت تیم ملی شنیده می گردد.

اگر قرار است برانکو برگردد خود ویلموتس بماند بهتر است اگر برانکو می آید خب بلازویچ را هم بازگردانند متاسفانه در ایران روی مربیان خارجی تبلیغات زیادی انجام می گردد طرف را از عربستان انداختند بیرون بعد پیشنهاد نیمکت تیم ملی ایران را به او می دهند احترام خاصی برای برانکو قائل هستم اما باید بگویم او کارش را در ایران انجام داده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 1845

به "مظلومی: برانکو را از عربستان انداختند بیرون، بعد تیم ملی را به او پیشنهاد می دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظلومی: برانکو را از عربستان انداختند بیرون، بعد تیم ملی را به او پیشنهاد می دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید