علیرضا دبیر: پیامک بنا را استعفا نمی دانم ، تصمیم سوریان تصمیم من است

به گزارش مجله سایه، رییس فدراسیون کشتی با بیان اینکه خانه کشتی خانه محمد بنا است، گفت: پیامک او را استعفا نمی دانم و شاید ابن موضوع بخاطر خستگی است.

علیرضا دبیر: پیامک بنا را استعفا نمی دانم ، تصمیم سوریان تصمیم من است

به گزارش گروه ورزشی مجله سایه، علیرضا دبیر درباره تعطیلی کشتی طی 8 ماه گدشته، گفت: کشتی تعطیل شده اما برنامه ها تعطیل نشده اند. برنامه ای درباره داوری نوشته شده و خیلی پیچیده است. یکی از پیشکسوتان که در جریان کارهای اجرایی نیست گفته بود فدراسیون فعالیت ندارد اما پولشان را می گیرند در حالی که وزارت ورزش پولی به ما نداده بلکه حقوق پرسنل را هم کامل نداده است. فقط رقمی در حدود دو میلیارد و دویست میلیون تومان به ما داده است. البته آن پیشکسوت مقصر هم نیست چرا که فقط کشتی گرفته است.

رییس فدراسیون کشتی درباره لیگ نیز گفت: سال گذشته 43 روز طول کشید. ما لیگ فصلی را قبول نداشتیم و آن را جمع کردیم. سال جاری قرار بود 70 روزه برگزار گردد اما به کرونا خورد. لیگ را رها نکردیم و پی گیر بودیم. از من پرسیدند و گفتم حتما ثبت نام و قرعه کشی برگزار گردد. از دکتر نمکی تشکر می کنم که متقاعد شدند مجوز لیگ را صادر نمایند. ما واقعا منتظر تصمیم اتحادیه دنیای هستیم. هفته گذشته از لالوویچ پرسیدم که تکلیف مسابقات چه می گردد. او گفت شانس برگزاری امیدهای دنیا در فنلاند کم است اما لالوویچ خیلی مصر است دنیای بزرگسالان برگزار گردد. قرار است تا 10 مهر جواب نهایی را بدهند.

وی ادامه داد: در صورت برگزاری رقابت های دنیای خیلی نمی توانیم لیگ را ادامه دهیم اما اگر لغو گردد دست سازمان لیگ بازتر خواهد بود. قرار است جلساتی درباره نحوه رعایت پروتکل ها و اینکه مسابقات لیگ متمرکز برگزار گردد یا نه ادامه داشته باشد تا به بهترین تصمیم برسیم.

دبیر درباره مزایای برگزاری لیگ در این شرایط گفت: خیلی از کشتی گیران به من پیامک دادند که لیگ را برگزار کنید. برگزاری لیگ به لحاظ بدنی هم نشان می دهد کشتی گیران در چه وضعیتی هستند. ضمن اینکه بازار کشتی داغ می گردد. من نگران چند سال دیگر کشتی هستم که جمعیت آن خیلی کم شده است. ان شاءالله کشتی با لیگ وارد خانه ها گردد.

رییس فدراسیون کشتی درباره نظارت بر پرداخت مطالبات در لیگ گفت: یک تیم پارسال به تعهداتش عمل نکرد. امروز به نصیرزاده گفتم آن تیم را کنار بگذار یا تسویه کند بعد وارد لیگ سال جاری گردد. من وارد ریز موضوعات نمی شوم قرار باشد من همه کارها را انجام دهم که به کارهای خودم نمی رسم. نصیرزاده باید جدی تر در سازمان لیگ عمل کند.

وی درباره استعفای محمد بنا و موضع فدراسیون نیز گفت: سوریان تمام اختیارات من از جمله اقتصادی و فنی را دارد و تصمیم او تصمیم من است. در مباحث فنی هم در آزاد و هم فرنگی او وسط آمده و دنبال می نماید. از دو بعد بحث بنا را مطرح می کنم. از بعد اخلاقی آدمی که انقدر بزرگوار است که مکانی که به نام خودش است را به نام یک شهید می نماید. او قیمت ندارد و عزیز است و از او درس گرفتم. از بعد فنی هم فکر کنم یک کوچولو در کشتی سرم کلاه نمی رود. 3 یا 4 مربی کاربلد داریم که یکی از آن ها محمد بنا است. اخلاق من را همه می دانند و اگر کسی بد باشد جلویش می گویم.

دبیر اضافه کرد: من پیامک بنا را استعفا نمی دانم. او باید درد دلش را به من بگوید، اگر به من نگوید پس به که بگوید؟ فدراسیون کشتی خانه محمد بنا و سایرین است و من این موضوع را ناشی از خستگی او می دانم. این استعفا را نه در شان بنا می دانم نه در شان فدراسیون. از محمدی هم پرسیدم آیا در جلسه اتفاقی افتاد گفت نه. اتفاقا پیشنهاد بنا این بود که اردوهای 4 روزه برگزار گردد. واقعا بحثی هم در جلسه نبوده است. نمی دانم شاید بحث بنا خستگی باشد. اگر پیدایش کردید از خود او بپرسید. او واقعا برای ما عزیز است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 5191

به "علیرضا دبیر: پیامک بنا را استعفا نمی دانم ، تصمیم سوریان تصمیم من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا دبیر: پیامک بنا را استعفا نمی دانم ، تصمیم سوریان تصمیم من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید