شورای شهر طرحی خاص برای سگ های ولگرد ندارد ، شهرداری مسئول سگ ها است

به گزارش مجله سایه، محمد سالاری نماینده شورای شهر در خصوص تاثیر تعطیلی مدارس بر کاهش آلودگی هوا گفت: اینطور نیست که شورای شهر طرحی خاص را برای جمع آوری سگ های ولگرد و رها شده در سطح یا حاشیه شهر تصویب کند چراکه اساسا شهرداری تهران، شرکتی را جهت ساماندهی ایجاد کرده است.

شورای شهر طرحی خاص برای سگ های ولگرد ندارد ، شهرداری مسئول سگ ها است

محمد سالاری نماینده شورای شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران در خصوص جمع آوری سگ های ولگرد در سطح شهر گفت: اینطور نیست که شورای شهر طرحی خاص را برای جمع آوری سگ های ولگرد و رها شده در سطح یا حاشیه شهر تصویب کند چراکه اساسا شهرداری تهران، شرکتی را جهت ساماندهی ایجاد کرده است.

وی اضافه نمود: این شرکت مجموعه ای از ماموریت ها مانند جلوگیری از مشاغل و فعالیت های نامتجانس از جمله سگ های ولگرد و رها شده را پیگیری می کند و طبق اساسنامه جز ماموریت های این شرکت بوده که البته دائم در حال انجام وظیفه است.

این عضو شورای شهر گفت: البته ما در برخی مناطق شهر تهران متوجه اشکالاتی از نحوه عملکرد پیمانکاران این شرکت شدیم و تمامی اشکالات به گوش شهرداری تهران و شورای شهر رسید که پس از تذکرات لازم، شرکت ساماندهی در انجام ماموریت های خود دقت لازم را دارد تا مسائل جدی پیشین مجددا تکرار نشود.

وی در خصوص تاثیر تعطیلی مدارس بر کاهش آلودگی هوا گفت: قطعا تعطیلات بی تاثیر نبوده، اما اساسا آلودگی هوا به قدری حاد و همه جانبه شده است که مجموعه ای از عوامل در آن تاثیر دارند و قاعدتا تعطیلی مدارس صرفا میتواند کمک کند تا دانش آموزان وخردسالان در معرض این آلودگی ها و سموم خطرساز قرار نگیرند.

سالاری اضافه نمود: البته عدم تردد سرویس های مدارس در سطح شهر به دلیل تعطیلی مدارس بی تاثیر نیست، اما قطعا تاثیر قابل توجه و موثری ندارد.

وبلاگ خرید: وبلاگ خرید | این سیستم پیشرفته وبلاگدهی برای فروشگاه های اینترنتی است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2366

به "شورای شهر طرحی خاص برای سگ های ولگرد ندارد ، شهرداری مسئول سگ ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای شهر طرحی خاص برای سگ های ولگرد ندارد ، شهرداری مسئول سگ ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید