شرکت کنندگان در مراسم تحلیف بایدن جلیقه ضد گلوله به تن داشتند

به گزارش مجله سایه، تهران (پانا) - براساس گزارش ها با وجود حضور گسترده پلیس و 25 هزار نیروی گارد ملی که به محاصره کنگره برای میزبانی مهمانان دعوت شده به مراسم تحلیف بایدن یاری می کردند، بعضی دموکرات ها باز هم احساس راحتی نکرده و برای اطمینان بیشتر جلیقه ضد گلوله پوشیده بودند.

شرکت کنندگان در مراسم تحلیف بایدن جلیقه ضد گلوله به تن داشتند

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری راشاتودی، آن کاستر، نماینده نیوهمپشایر و چندین تن دیگر از دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا که ظاهرا از حمله شش ژانویه به کنگره نگران بودند، در جریان مراسم تحلیف جلیقه های ضد گلوله پوشیده بودند. شبکه خبری ای بی سی نیوز و دیگر رسانه ها همچنین درباره تدابیر حفاظتی بیشتر که بعضی دموکرات ها استفاده نموده بودند بدون اشاره به نام افراد گزارش دادند.

تدابیر امنیتی مراسم تحلیف جو بایدن بی سابقه بود به طوری که حصارهای حفاظتی غیرقابل نفوذ پیرامون محوطه کنگره کشیده شده بودند، ایست های پلیس تعبیه شده و رویدادهای عمومی از جمله رژه تحلیف سنتی به خاطر پاندمی کووید 19 لغو شده بود.

حضور 25 هزار نیروی گارد امنیتی در واشنگتن بیانگر عظیم ترین حضور نیرو در این شهر از مه 1865 میلادی است.

ترس از هواداران ترامپ تنها به دموکرات ها محدود نمی شد. خبرنگار روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که پیتر میجر، نماینده جمهوری خواه از ایالت میشیگان، یکی از جمهوری خواهانی که به استیضاح ترامپ به اتهام تحریک حمله به کنگره رای داده بود نیز تصمیم گرفته تا به خاطر در خطر بودن جانش جلیقه ضد گلوله تهیه کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 6850

به "شرکت کنندگان در مراسم تحلیف بایدن جلیقه ضد گلوله به تن داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت کنندگان در مراسم تحلیف بایدن جلیقه ضد گلوله به تن داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید