زنی از سقوط شهاب سنگ جان سالم به در برد

به گزارش مجله سایه، شهاب سنگی در آسمان کلمبیا منفجر شد که در خانه یک زن فرود آمد.

زنی از سقوط شهاب سنگ جان سالم به در برد

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران، به نقل از elbalad، اخترشناسان از نزدیک شاهد شهاب سنگی بودند که آسمان شب کلمبیا را روشن کرد. گفته شده، روت همیلتون که در پیست اسکی گلدن زندگی می کند، خوابیده بود که به طور ناگهانی شهاب سنگی روی بالینش فرود آمد. روت درباره این حادثه اظهار کرد: من در خواب بودم که ناگهان با یک صدای هولناک بیدار شدم و چراغ را روشن کردم.

طبق گزارش روزنامه انگلیسی، روت قادر به توضیح وقوع عجیب رویداد ها نبود، به همین دلیل فورا با پلیس تماس گرفت. مأموران پلیس پس از تماس او خود را به محل حادثه رسانده و همان حوالی را بررسی کردند تا مطمئن شوند که هیچ انفجاری رخ نداده است. هنگامی که این امر منتفی شد، تنها یک نتیجه وجود داشت و آن هم اینکه شهاب سنگی در خانه روت فرود آمده است، زیرا سازمان فضایی کلمبیا در همان شب اعلام نمود: یک شهاب سنگ در آسمان منفجر شد که همین انفجار باعث روشن شدن آسمان شده است.

روت گفت: من هنگام وقوع این حادثه ترسیدم. فکر می کردم کسی به داخل پریده و اسلحه ای را بر روی گلویم قرارداده است. وقتی من متوجه شدم شهاب سنگی در خانه ام سقوط کرده است، به این دلیل که از این حادثه جان سالم به در بردم خدا را شکر کردم. این شهاب سنگ در چند سانتی متری من سقوط کرد.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 9410

به "زنی از سقوط شهاب سنگ جان سالم به در برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنی از سقوط شهاب سنگ جان سالم به در برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید