تازه ترین آمار از میزان بینندگان سریال های تلویزیون، ستایش با بیش از 58 درصد بیننده درصدر

به گزارش مجله سایه، بر اساس جدید ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما، درصد بینندگان سریال های در حال پخش سیما مشخص شد.

تازه ترین آمار از میزان بینندگان سریال های تلویزیون، ستایش با بیش از 58 درصد بیننده درصدر

به گزارش ، بر اساس جدید ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما درخصوص سریال های در حال پخش سیما تعیین شد، فقط سریال های جدید شبکه های یک تا سه یعنی ترور خاموش، مرضیه و ستایش سه حدود 62 درصد مخاطب پای تلویزیون نشانده اند که در میان آن ها ستایش سه با 58/4 درصد در صدر این سه سریال به لحاظ جذب مخاطب قرار گرفته و علاوه بر آن این سریال رکورد سریال های غیرمناسبتی تلویزیون را در سال های اخیر شکسته است.

مرکز تحقیقات صدا وسیما در ادامه نظرسنجی اش درباره مجموعه های در حال پخش از شبکه های سیما به بررسی میزان بینندگان و مخاطبان سریال های در حال پخش تلویزیون پرداخته است.

بر اساس این نظرسنجی 83.8 درصد پاسخگویان بیننده برنامه های صداوسیما اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، مستند، سخنرانی، مصاحبه محور، ورزشی و اخبار بوده اند، که در این میان سریال ستایش 3 با میزان قابل توجه مخاطب در مقایسه با سریال های غیر مناسبتی سیما در سال های اخیر، در زمره پربیننده ترین سریال های تلویزیون قرار گرفت.

طبق این نظرسنجی 61.8 درصد از مردم حداقل بیننده یکی از سریال های جدید ستایش 3، ترور خاموش و مرضیه بوده اند که سریال ستایش 3 با 58.4 درصد بیننده و 85 درصد رضایت در صدر سریال های تلویزیونی در حال پخش سیما واقع شده است.

این در حالی است که سریال ترور خاموش شبکه یک سیما با 21 درصد بیننده و 76.2 درصد رضایت و سریال مرضیه شبکه دو سیما با 14.5 درصد بیننده و 73.3 درصد رضایت مخاطب در رتبه های بعدی قرار دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 973

به "تازه ترین آمار از میزان بینندگان سریال های تلویزیون، ستایش با بیش از 58 درصد بیننده درصدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین آمار از میزان بینندگان سریال های تلویزیون، ستایش با بیش از 58 درصد بیننده درصدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید