بی خبری کاشانی از تغییرات مدیریتی پرسپولیس

از اعضای جدید هیات مدیره کاملا بی اطلاعم. با این حال اگر باز هم احساس گردد که می توانم به مجموعه کمکی کنم، با تمام وجود در خدمت باشگاه خواهم بود.

بی خبری کاشانی از تغییرات مدیریتی پرسپولیس

ریاست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را جعفر کاشانی به عهده داشت که حالا گفته می گردد در همین پست ابقا خواهد شد. آخرین شایعه این بود که ترکیب جدید هیات مدیره دو پیشکسوت دارد که یکی جعفر کاشانی است و دیگری بیژن ذوالفقارنسب.

خودِ کاشانی اما می گوید که از این اتفاق بی خبر است: از اعضای جدید هیات مدیره کاملا بی اطلاعم. من به تازگی با آقای وزیر که رئیس مجمع باشگاه است صحبتی نداشته ام. با این حال اگر باز هم احساس گردد که می توانم به مجموعه کمکی کنم، با تمام وجود در خدمت این باشگاه خواهم بود. پرسپولیس برای من و امثال من است که در آن زحمت کشیده ایم. این باشگاه مانند خانه من می ماند. الان هم که با شما صحبت می کنم در ساختمان باشگاه شاهین که خودم ساختم هستم. هر کمکی که به طرفداران پرسپولیس کنم افتخار است و خودم را خادم آنها می دانم.

رئیس پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره تصمیم وزارت ورزش مبنی بر خصوصی سازی این باشگاه هم گفته: همواره روی این اصل و موضوع تاکید داشته ام که پرسپولیس باید به معنای واقعی طعم باشگاهداری را بچشد. خصوصی سازی نیز باید رخ بدهد. به نظرم این اتفاق مسائل بسیار زیادی را حل می نماید.

کاشانی عملکرد هیات مدیره پیشین پرسپولیس را هم این طور ارزیابی نموده: من فکر می کنم باید نمره قابل قبولی به این گروه داده گردد. کوشش های بسیار زیادی برای حل مسائل اصولی پرسپولیس شد تا این تیم بتواند با کمترین مسائل به راستا خود ادامه دهد.

2 - 220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 18 خرداد 1398 شناسه مطلب: 167

به "بی خبری کاشانی از تغییرات مدیریتی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی خبری کاشانی از تغییرات مدیریتی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید