بیشترین لطمه را از اشتباه داوری می خوریم!

به گزارش مجله سایه، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با همه تبلیغاتی که در رسانه ها دارند می نمایند، راهمان را ادامه می دهیم و تیممان هفته به هفته بهتر می گردد.

بیشترین لطمه را از اشتباه داوری می خوریم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری مطرح نمود: خدا را شکر که پیروز شدیم. البته سه هفته مساوی کردیم که نتایج بدی هم نبود. دو هفته اش را می توانستیم پیروز باشیم.

وی ادامه داد: در دقیقه 60 بازی دچار افت بدنی شدیم. البته، به فرکی هم تبریک می گویم که تیم خوبی درست نموده است. با همه تبلیغاتی که در رسانه ها و کنفرانس ها دارند می نمایند، ما راهمان را ادامه می دهیم و تیممان هفته به هفته بهترمی گردد. بعضی، از قطاری که راه افتاده، ناراحتند. هم بردیم و هم کلین شیت کردیم و به جدول برگشتیم. از طرفداران هم تشکر می کنم.

قلعه نویی در خصوص شرایط شایان مصلح گفت: انشالله که چیزی نباشد. دو بازی خارج از اصفهان بودیم. با هواپیما به ساری رفتیم و یک ساعت و نیم در اتوبوس بودیم. یک ساعت و نیم روی زمین چمنی بازی کردیم که حالت موکت داشت؛ نه چمن مصنوعی. خود رضا مهاجری هم از این زمین انتقاد نموده است. من کارم را بلدم. ما جز تیم هایی هستیم که بهترین ریکاوری را انجام می دهیم؛ هم از نظر مکمل ها و هم از نظر تجهیزات. با تعویض هایی که انجام دادیم، شرایط تیم را خوب کردیم.

وی در خصوص شرایط رضا میرزایی که مهاجم است، اما در پست دفاع راست استفاده شد، گفت: رضا 8-9 بازی در فولاد در پست دفاع راست بازی نموده بود. چون کارت گرفت، ترسیدیم مثل محبی اخراج گردد. وقتی بازیکنمان کارت می گیرد، می ترسیم که اخراج گردد. بیشترین لطمه را از اشتباهات داوری می خوریم و بیشترین هجمه هم روی ما هست. دیدید که چقدر علیه ما حمله کردند، اما در یکی دو برنامه معتبر گفتند که سپاهان بیشتر از همه ضربه نموده است. وقتی چیزی ندارند، از دیوار داوران بالا می فرایند.

امیر قلعه نویی با اشاره به فصل قبل، مطرح نمود: در دقیقه 3 بازی شهر خودرو، فغانی اشتباه کرد. اگر آن ملاقات را می باختیم، احتمال داشت مسابقات در آسیا را هم از دست بدهیم. کارشناسان دیدند که در آن ملاقات، سپاهان بیشتر ضرر نموده است. با این حال، می توانستیم برنده شویم.

وی ادامه داد: در ملاقات امروز هم 15 دقیقه افت بدنی داشتیم و اگر نیازمند توپ ها را نمی گرفت، ممکن بود بازی مساوی گردد. باید غیر از زمین، مراقب نشست های خبری هم باشیم. ناهاری بوده و تراولی بوده، نمی دانم!

سرمربی تیم سپاهان اصفهان در خصوص اینکه حواشی بازی با شهر خودرو هنوز تمام نشده و گل محمدی عکس العمل شدیدی داشته است، گفت: یک سوال از یحیی گل محمدی دارم. آن نفری که پیش شماست، چه کسی است؟ اگر خبرنگار است، چرا پیش شما نشسته؟ این را باید کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و ... جواب بدهند. خبرنگار کنار گل محمدی است چه می نماید؟ اگر کارمند باشگاه است، چه حقی داشته سوال کند؟ گل محمدی بچه محله من است و دوستش دارم، اما این حرکت فردی که کنارش نشسته بود، در شان و شخصیت باشگاه نیست. بعد صفحه شخصی اش را دیدیم که به چه تیمی علاقه داشته است. دیگر آدم ها را اجیر می نمایند.

امیر قلعه نویی مطرح نمود: ما کماکان منتظر کمیته اخلاق و باشگاه شهر خودرو هستیم. آیا قلیچ خانی حق دارد از فرکی سوال کند و جو را بهم بزند؟ اما من مانده ام، نه کمیته اخلاق، نه کمیته انضباطی و نه باشگاه شهر خودرو جوابی نمی دهند. در خصوص دنیزلی دیدید که چه واکنشی نشان دادم. قطار زرد طلایی حرکت نموده و خدا را شکر از نظر بودجه ای نصف آن ها هستیم. ما سه هزار ورزشکار داریم. آن ها یک تیم هستند و بودجه شان سه برابر ماست.

سرمربی سپاهان در خصوص تیم امید و دادن بازیکن به این تیم، گفت: من باید با استیلی صحبت کنم و ببینم چه گفته است. همه جای جهان اولویت تیم های ملی است، اما به شرطی که برنامه باشد و باشگاه ها نیز ضرر نکند. باشگاه ها روی بازیکنان حساب نموده اند. در این شرایط حساس آیا می توانیم بازیکنان کلیدی را از دست بدهیم؟ خود استیلی چنین چیزی را قبول می نماید؟

وی اضافه نمود: بهترین ریکاوری را در سپاهان انجام می دهیم. اکنون یک بازیکن در بدترین شرایط است. سوار هواپیمایش کنیم و سه شنبه به تیم ما برگردد، چطور می تواند پنجشنبه برای ما بازی کند؟ تحقیق کنید ارتفاع مانند یک ماده بیهوشی است. چرا هی باید بازیکنان را ببریم و بیاوریم؟ چیزی از بدن باقی نمی ماند.

وبلاگ خرید: وبلاگ خرید | این سیستم پیشرفته وبلاگدهی برای فروشگاه های اینترنتی است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2131

به "بیشترین لطمه را از اشتباه داوری می خوریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین لطمه را از اشتباه داوری می خوریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید