برنامه ریزی برای اشتغال 20 هزار دانشجو تا سرانجام سال 1400

به گزارش مجله سایه، معاون دانشگاه و مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد از کوشش این دانشگاه برای اشتغال 20 هزار دانشجوی جوان و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان تا انتها سال 1400 اطلاع داد.

برنامه ریزی برای اشتغال 20 هزار دانشجو تا سرانجام سال 1400

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه اقامت تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش مجله سایه، تفاهم نامه همکاری بین باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شد که به امضای دکتر بابک نگاهداری، معاون دانشگاه و مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر عیسی منصوری، معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسید.

نگاهداری در حاشیه امضای این تفاهم نامه، گفت: این تفاهم نامه که در راستای اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی اجرا شده، زمینه اشتغال 20 هزار دانشجو و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد را تا خاتمه سال 1400 فراهم می نماید.

وی اضافه نمود: طبق این تفاهم نامه دانشگاه آزاد با موضوع باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان متعهد شد که تعریف کد شناسایی برای واحدهای تابعه، فارغ التحصیلان شغل اولی را شناسایی و جهت کارورزی معرفی کند.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، نگاهداری اظهار کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مقابل متعهد شد با پرداخت سهم بیمه کارفرما مجموعاً تا حداکثر 24 ماه برای هر کارورز، پوشش بیمه مسئولیت و حوادث برای کارورزان در دوره های مقدماتی و پرداخت یاری هزینه آموزشی و ایجاد دسترسی های مدیریتی لازم برای دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه کارورزی اشتغال دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی عضو باشگاه را تسهیل بخشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2686

به "برنامه ریزی برای اشتغال 20 هزار دانشجو تا سرانجام سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی برای اشتغال 20 هزار دانشجو تا سرانجام سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید