اولین تریلر از گیم پلی Assassins Creed Shadows منتشر شد

به گزارش مجله سایه، شرکت یوبیسافت چندی پیش از بازی اساسینز کرید سایه ها (Assassins Creed Shadows) رونمایی کرد. این بازی در دنیای ژاپن قرار داشته و قرار است عناصر جدیدی به مجموعه اساسینز کرید اضافه کند. از طرفی شرکت یوبیسافت اعلام نموده که بازی سایه ها از لحاظ داستان و گیم پلی هم تجربه خاصی را به کاربران ارائه خواهد داد. حال نوبت به یک تریلر از گیم پلی این بازی رسیده است.

اولین تریلر از گیم پلی Assassins Creed Shadows منتشر شد

بازی اساسینز کرید سایه ها شما را به دوران فئودال در ژاپن می برد. شما در این بازی نقش یک شینوبی یا یک سامورایی را بازی خواهد نمود و می توانید در دنیای بسیار مجذوب کننده و گسترده این بازی به گشت و گذار بپردازید. نکته اینجاست که شما به راحتی به هر دو کرکتر بازی دسترسی داشته و هیچ محدودیتی در جابجایی میان این دو شخصیت نخواهید داشت.

آزادی عمل شما در بازی سایه ها بسیار زیاد است. در نتیجه شما می توانید به راحتی در دنیای این بازی گشته و هیچ محدودیتی حس نکنید. از طرفی دنیای بازی نیز بسیار زیبا و با جزئیات طراحی شده تا کاربران برای مدت زیادی در آن به اکتشاف بپردازند. نکته اینجاست که شرکت یوبیسافت کوشش نموده تا این بازی را به واقعیت نزدیک کند. در نتیجه شرایط آب و هوایی در این بازی پویا بوده و روی روند گیم پلی تأثیر می گذارد.

هر کدام از شخصیت های داخل بازی اساسینز کرید ویژگی خاص خود را دارد. برای مثال کرکتر سامورایی بیشتر در ضربات سهمگین مهارت داشته و کرکتر شینوبی سرعت بسیار بالایی دارد. همینطور اینکه هر کدام از این دو کرکتر برای سبک بازی خاصی طراحی شده اند و در نتیجه کاربر باید کوشش کند خود را با آن سازگار کند. به علت اینکه بعضی مراحل مخصوص به یک شخصیت بوده و با دیگری قابل انجام نیست.

مانند بسیاری از بازی های نقش آفرینی دیگر بازی اساسینز کرید هم دارای درخت توانایی برای شخصیت های بازی است. در نتیجه شما می توانید با پیشرفت در بازی کرکترهای خود را ارتقاء داده و برای آن ها توانایی های بیشتری باز کنید. همینطور اینکه این توانایی ها در روند بازی موثر بوده و باعث می شوند که بازی آسانتر گردد.

دنیای بازی به شدت گسترده بوده و در نتیجه کاربر باید در آن به گشت و گذار بپردازد. در دنیای این بازی نکات بسیار زیادی وجود دارد و کاربر باید کوشش کند آن ها را پیدا کند. با این کار آشنایی بیشتری با روند و دنیای بازی پیدا خواهد نمود و می تواند راحت تر با دشمنان مبارزه کند. همینطور اینکه قابلیت شخصی سازی بسیار گسترده در این بازی وجود داشته و کاربران می توانند با سلاح های مختلف به مبارزه با دشمنان بپردازند.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 23 خرداد 1403 بروزرسانی: 23 خرداد 1403 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 16753

به "اولین تریلر از گیم پلی Assassins Creed Shadows منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین تریلر از گیم پلی Assassins Creed Shadows منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید