انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و میراث فرهنگی گلستان

به گزارش مجله سایه، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و میراث فرهنگی گلستان صورت گرفت.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و میراث فرهنگی گلستان

جریان چیست؟

اسرافیل وزیری از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان اطلاع داد و گفت: این تفاهم نامه همکاری مشترک با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در راستای حمایت از اجرا و توسعه طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و استفاده از ظرفیت های موجود دو دستگاه منعقد شد.

وی اضافه کرد: یاری به تأمین اشتغال ایثارگران، یاری به اشتغال پایدار شاغلان کسب وکارهای کوچک و میانه و کارآفرینان تحت پوشش بنیاد در حوزه های مختلف مرتبط با میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کوشش برای ساماندهی و توسعه طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی مربوط به ایثارگران و یاری به فرهنگ گردشگری ایثارگران ازجمله اهداف این تفاهم نامه است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: با امضای این تفاهم نامه هم افزایی خوب بین دستگاهی به وجود آمده و اثرات آن منشأ خیر و برکت برای جامعه ایثارگری استان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.

منبع: همگردی
انتشار: 31 مرداد 1400 بروزرسانی: 31 مرداد 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 8850

به "انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و میراث فرهنگی گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و میراث فرهنگی گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید