اسنپ تریپ در راه رتبه یک گردشگری ایران

شماره صد و بیست و یکم هفته نامه شنبه با گفت وگوی تفصیلی با امیرعلی مهاجر، مدیر ارشد اجرایی اسنپ تریپ منتشر شد. امیرعلی مهاجر در این مصاحبه از بازار 13هزار میلیاردی گردشگری گفته و معتقد است اسنپ تریپ در حال حاضر نفر اول بازار رزرو آنلاین هتل است و درصدد هستند با بزرگ کردن بازار گردشگری سهم بیشتری را به خود اختصاص دهند. مدیر ارشد اسنپ تریپ از رقابت سخت در بازار جهانی می گوید و معتقد است از این شرایط سخت عبور خواهیم کرد.

اسنپ تریپ در راه رتبه یک گردشگری ایران

اکبر هاشمی سردبیر شنبه، سرمقاله خود را به تجربه حضور در وب سامیت لیسبون اختصاص داده و از سیاست های دولت پرتقال به منظور ایجاد تحول جدی در اقتصاد این کشور نوشته است. اکبر هاشمی در این سرمقاله از توجه این ایونت به محتوا نوشته و معتقد است بشریت برای موفقیت احتیاج به تجربه و دانش یکدیگر دارند.

در صفحات آغاز راه این شماره شنبه، شش استارت آپ نوپا معرفی شده اند. فانوس پرینت از سال 92 آغاز به کار کرده و در زمینه چاپ آنلاین فعال است و برای 15 نفر اشتغال زایی کرده. بی پارک، اپلیکیشن رزرو آنلاین جای پارک است و به جای فروش جای پارک، اطلاعات مربوط به آن را می فروشد. یونیتی، کریدور، ریزبین و همیان از دیگر استارتاپ های صفحه آغاز راه این شماره هستند. مصاحبه با بنیانگذاران آنها را می توانید در شنبه بخوانید.

همچنین شنبه در صفحه فین تک به ماجرای استارتاپ سهامیاب پرداخته است و در گزارشی از اهمیت فراموش شده بنیان های حقوقی کسب و کارهای فین تک (فناوری مالی) سخن گفته است.

برای خرید نسخه کاغذی شنبه به وب سایت این مجله (shanbemag.ir) مراجعه کنید و برای دانلود نسخه pdf می توانید از سایت جار اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: توضیح حال استارت آپ های ایران در جدیدترین شماره نشریه شنبه

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: بروزرسانی: 10 فروردین 1398 شناسه مطلب: 101

به "اسنپ تریپ در راه رتبه یک گردشگری ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ تریپ در راه رتبه یک گردشگری ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید