اختلافات علنی شد؛ پرسپولیس در مرز انفجار!

به گزارش مجله سایه، با اتفاقات اتفاق افتاده در باشگاه پرسپولیس، اختلافات در این باشگاه علنی شده و اکنون بیش از گذشته سرخپوشان با حواشی دست و پنجه نرم می نمایند.

اختلافات علنی شد؛ پرسپولیس در مرز انفجار!

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله سایه، باشگاه پرسپولیس از زمان استعفای محمدحسن انصاری فرد تا الان که نزدیک به دو ماه می گردد سخت درگیر مسائل مربوط به اسپانسر خود است و مدیران این باشگاه درگیر قطع همکاری با کارگزار باشگاه و انتخاب اسپانسر جدید بوده اند.

در این میان البته اختلافاتی نیز وجود دارد تا جایی که ابوالفضل امان الله مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس که رابطه نزدیکی با مهرداد هاشمی دارد، امروز در توئیتر نوشت: آقای سلطانی فر! بیش از دو روز است که یک قرارداد عالی روی میز پرسپولیس است. تضمین شده که با آن می توان بدهی برانکو را سریعا پرداخت کرد اما آقای رسول پناه اصرار دارد قرارداد ترکمانچای آتیه و به ضرر پرسپولیس را دوباره احیا کند. تا دیر نشده جلوی این کار او را بگیرد.

همین صحبت ها کافی بود تا چند ساعت بعد رسول پناه در واکنش به این موضوع به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بگوید: با توجه به عدم رعایت شئونات شغلی و حرفه ای، ایشان مسئولیتی در باشگاه پرسپولیس ندارند و بابت نشر اکاذیب، پیگیری قانونی برای باشگاه پرسپولیس محفوظ است.

این موضوع نشان دهنده عمق اختلافات مهرداد هاشمی عضو هیئت مدیره و احمد رسول پناه سرپرست باشگاه است و به نظر می رسد پرسپولیس را وارد فاز جدیدی از مسائل می نماید. هاشمی در کوشش برای جذب اسپانسر مدنظر خود است و رسول پناه هم اکنون حامی کارگزاری شده که گفته شده بود قراردادش فسخ شده است.

در واقع با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس از فسخ قرارداد کارگزار باشگاه خبر داده بود اما به نظر می رسد موضوع به همین سادگی نیست و دو طیف کاملا متفاوت در باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب اسپانسر و همکاری با گروه مورد نظر خود هستند و باید دید در این جدال چه کسی پیروز می گردد.

اتفاق امروز به صورت قطع پیش زمینه ای است برای حاشیه ها و اتفاقات جدید و در شرایطی که لیگ تعطیل است شاید پرسپولیس دچار حاشیه و درگیری شده و در روزهای بی خبری فوتبالی، اختلافات در این باشگاه به سرخط خبرها تبدیل گردد. با این شرایط می توان گفت که اگر جلوی این حواشی گرفته نگردد، پرسپولیس به مرز انفجار خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 13 تیر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 3888

به "اختلافات علنی شد؛ پرسپولیس در مرز انفجار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلافات علنی شد؛ پرسپولیس در مرز انفجار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید