آیا واکسیناسیون مسئولان صحت دارد؟

به گزارش مجله سایه، تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه تا به امروز مسئولی واکسن نزده است، گفت تاکید رئیس جمهوری اعمال نظارت کامل بر توزیع واکسن ها است.

آیا واکسیناسیون مسئولان صحت دارد؟

به گزارش ایرنا، محمود واعظی درباره بعضی شایعات مبنی بر استفاده غیرقانونی از واکسن کرونا و اقدامات دولت در این زمینه گفت: تکلیف همه واکسن ها قبل از ورود واکسن به کشور در ستاد ملی کرونا تعیین شده است. یعنی تعیین نموده ایم هر مقدار واکسنی که در دسترس ما نهاده شد چگونه و به چه قشر از مردم تزریق گردد و به طور روشن و صریح تعداد واکسن هایی که وارد کشور می گردد را اعلام نموده ایم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه تا به امروز بیش از 400 هزار دوز واکسن روسی و 250 هزار دوز واکسن چینی دریافت نموده ایم، گفت: علاوه بر این صدهزار واکسن پاستور در اختیار ما است و تا صد هزار واکسن هندی هم وارد کردیم و 300 هزار واکسن دیگر هم در اختیار ما قرار می گیرد.

وی ادامه داد: اولویت اول، تزریق واکسن به کادر درمانی بود که در بخش های کرونا کار می کردند. افراد بالای 65 سال، کسانی که بیماری های زمینه ای دارند و کسانی که در آسایشگاه ها هستند در اولویت دریافت واکسن هستند. تا به امروز عین همین دستورالعمل اجرا شده و هیچ مسئولی واکسن نزده است و این را به صراحت می گویم برنامه به همان ترتیب پیشرفته است.

واعظی با اشاره به تاکید رئیس جمهوری بر اعمال نظارت در توزیع واکسن ها برای اطمینان بخشی به مردم، اظهار کرد: مردمی که به کادر درمان تا این حد اطمینان نموده اند و این قدر با آنها همکاری نزدیک داشته اند طبیعی است در ادامه هم به آنها اطمینان می نمایند که واکسن ها بر اساس جدول اعلام شده در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 7595

به "آیا واکسیناسیون مسئولان صحت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا واکسیناسیون مسئولان صحت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید