کامبک سه دقیقه ای امیدها در عمان

به گزارش مجله سایه، امیدها در عمان نخستین بازی تدارکاتی را با برد پشت سر گذاشتند.

کامبک سه دقیقه ای امیدها در عمان

به گزارش مجله سایه ، نخستین بازی دوستانه امیدها در عمان با پیروزی به خاتمه رسید. امیدهای ایران که برای برپایی یک یک اردوی تدارکاتی به عمان سفر نموده اند، در نخستین بازی خود با نتیجه 2 بر یک برابر امید عمان به پیروزی رسیدند.

این برد در حالی به دست آمد که تیم امید با شکست نیمه نخست را پشت سر گذاشت اما در نیمه دوم ورق برگشت و تیم امید بازی باخته را با برد عوض کرد.

کرانچار در این دیدار از ترکیب شهاب عادلی، امید دره، امید نورافکن، ابوالفضل رزاق پور، محمد آقاجان پور، علی طاهران، محمد خدابنده لو، مهدی قائدی، رضا شکاری، مهدی مهدی خانی و الهیار صیادمنش استفاده کرد و پس از اینکه نیمه اول را با شکست به رختکن رفت با سه تعویض شاگردانش را به نیمه دوم فرستاد.در این مسابقه امیدها در دقیقه 43 نیمه اول از میزبان خود عقب افتادند و با شکست به رختکن رفتند ولی در نیمه دوم شاگردان کرانچار طی سه دقیقه با ضربه سر طاهران که روی ارسال طاهرخانی به دست آمد و سپس ضربه ایستگاهی مهدی قائدی، حساب کار را در دقیقه 55 به سود خود عوض کردند تا یک پیروزی روحیه بخش را تجربه نمایند.

در شروع نیمه دوم کرانچار تیم خود را با 5 تغییر راهی میدان کرد؛ رزاق پور، شکاری، عادلی، آقاجانپور و مهدی خانی از ترکیب خارج شدند و به جای آنها ابوالفضل جلالی، امیر روستایی، حمید طاهرخانی، حسن ساکی و معراج اسماعیلی وارد زمین شدند و توانستند در تغییر روند بازی تاثیرگذار عمل نمایند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 23 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 107

به "کامبک سه دقیقه ای امیدها در عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامبک سه دقیقه ای امیدها در عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید