نامه سعید سالارزهی، خالق جناب خان خطاب به مردم

به گزارش مجله سایه، سعید سالارزهی خالق و مالک عروسک جناب خان در پاسخ به دلایل عدم حضور جناب خان در فصل چهارم خندوانه نامه ای به مخاطبان این برنامه نوشت.

نامه سعید سالارزهی، خالق جناب خان خطاب به مردم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

سعیدسالارزهی مالک و خالق عروسک جناب خان در نامه ای درباره عدم حضور جناب خان در خندوانه گفت:

دوست عزیز و رفیق قدیمی من رامبد جوان در برنامه اش از جای خالی جناب خان گفت و از هیولایی که جلوی حضور این کاراکتر ملی را در برنامه اش گرفته است، بی آنکه حتی اجازه دهد در برابر آن همه سخن و اتهام، فرصت پاسخگویی برای من وجود داشته باشد یا لااقل من بتوانم از آنچه که طی این سال ها بر من و جناب خان گذشته سخنی بگویم.

برخلاف آنچه که گفته می گردد، اعتقاد استوار دارم این برنامه خندوانه نبود که باعث شهرت جناب خان شد بلکه برعکس این جناب خان بود که با حضور پرمهرش و ویژگی های شخصیتی که ما برای آن ساخته بودیم باعث موفقیت دو چندان این برنامه شد. اما متاسفانه فرایندی که طی شد و استحاله جناب خان از یک شخصیت نکته بین و حق دوست، به شخصیتی مجیزگو و متملق باعث شد در فرایند دو ساله ام تجدیدنظر کنم و بیش از این چشمم را به روی حقوق مادی و معنوی خودم و همکارانم نبندم.

ضمناً وقتی که از عدم دریافت پیشنهاد مناسب برای ادامه همکاری حرف می زنم منظورم پیشنهادی عادلانه، اخلاقی و حرفه ای بوده است که متاسفانه این امر تا کنون صورت نپذیرفته و همه پیشنهادها از جمله پیشنهادی که توسط خانم برومند به من منتقل شده، فقط و فقط صحبت از واگذاری اجباری و بدون قید و شرط مالکیت جناب خان با شرایط آنها و بدون توجه به رضایت قلبی من و همکارانم بوده است

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: ستاره
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 5303

به "نامه سعید سالارزهی، خالق جناب خان خطاب به مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه سعید سالارزهی، خالق جناب خان خطاب به مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید