میلیچ: سرباز استقلال هستم و منتظر قرارداد جدید

به گزارش مجله سایه، مدافع-هافبک کروات استقلال گفت: من سرباز استقلال هستم و همواره تب و تاب زیادی برای بازی کردن در ترکیب تیم دارم.

میلیچ: سرباز استقلال هستم و منتظر قرارداد جدید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هروویه میلیچ، مدافع-هافبک کروات استقلال که از شرایط غیرفوتبالی در تهران کلافه است با ابراز نارضایتی اش از شرایط موجود گفت: بهتر است صحبتی نکنم، چون باشگاه فکری برای اقامت من نمی کند، بیشتر از ده روز می گردد که اینجا منتظر هستم، اما هنوز اتفاقی نیفتاده است، هرچند من آپارتمان موردنظر را پیدا نموده ام، اما مشکل در پرداختی است.

این درحالی است که بعد از این صحبت ها و رسانه ای کردن این مسائل توسط خود میلیچ در یک استوری، به نظر این مسائل حل شده و این بار در بخش دوم گفت وگوی با این هافبک خوش تکنیک کروات استقلال، او با تایید این موضوع که مشکل اقامتش حل شده است یک بار دیگر تاکید نمود که قصد ندارد به طور مفصل درباره اتفاقات اخیر و همچنین شرایط استقلال صحبت کند، چون روی تمرینات و موفقیت باشگاه متمرکز شده و اضافه کرد: هر زمان قرارداد جدید را امضا کردم آن وقت به طور مفصل صحبت می کنم! وی درباره اینکه طرفداران دوست دارند حس و حالش را بعد از گل زیبایی که به ثمر رساند، بدانند، گفت: همین قدر می گویم که من سرباز استقلال هستم و همواره تب و تاب زیادی برای بازی کردن در ترکیب تیم دارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 6362

به "میلیچ: سرباز استقلال هستم و منتظر قرارداد جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیچ: سرباز استقلال هستم و منتظر قرارداد جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید