محمدرضا سنگ سفیدی: اگر قهرمان لیگ برتر در خاتمه 26 هفته تعیین می شد از ابتدا محکم بازی می کردیم

به گزارش مجله سایه، محمدرضا سنگ سفیدی، ملی پوش تیم فوتسال مس سونگون گفت که اگر قهرمان لیگ برتر در سرانجام 26 هفته مسابقات مشخص می شد، باز هم مس به قهرمانی می رسید.

محمدرضا سنگ سفیدی: اگر قهرمان لیگ برتر در خاتمه 26 هفته تعیین می شد از ابتدا محکم بازی می کردیم

محمدرضا سنگ سفیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره فزونی 5 بر 3 تیم فوتسال مس سونگون مقابل گیتی پسند در دیدار برگشت فینال لیگ برتر فوتسال و فتح جام قهرمانی لیگ برتر گفت: ما در تبریز مساوی نموده بودیم و در اصفهان هم چیزی برای از دست دادن نداشتیم. با بررسی خوبی که از حریف داشتیم، برای برد به زمین آمدیم اما به خاطر فشار طرفداران گیتی پسند گل زودهنگامی دریافت کردیم. پس از زدن گل تساوی، دو بار گل خوردیم و کارمان سخت شد.

وی ادامه داد: با نکاتی که مربیان و بزرگان تیم به ما گوشزد کردند، نیمه دوم را با انگیزه بیشتری آغاز کردیم و برگشتی فوق العاده داشتیم. ما مقابل شهروند در ساری نیز با نتیجه 4 بر یک عقب بودیم اما توانستیم بازی را بازگردانیم. بازی در آن سالن سخت تر است اما ایمان داشتیم که می توانیم نتیجه را برگردانیم. بازیکنان ما انگیزه فراوانی داشتند و فعل خواستن را صرف کردند.

بازیکن تیم مس درباره اینکه رضا لک سرمربی گیتی پسند گفته بود داوری به نفع مس بوده است، توضیح داد: ما باید درباره داوری صحبت کنیم، نه گیتی پسند. داور دو خطا پشت محوطه جریمه گیتی پسند اعلام نکرد که یکی از آنها نزدیک بود وارد دروازه ما گردد، اما وارد دروازه گیتی پسند شد، البته اگر من هم دوم می شدم، این حرف ها را می زدم.

آنها این همه هزینه کردند و 26 هفته در صدر جدول بودند، اما به جای یافتن ایرادات خود از داوری گلایه می نمایند.، سنگ سفیدی ضمن بیان این جمله به خبرنگاران گفت: فکر نمی کنم داورانی بهتر از نصیرلو، ابراهیم مهرابی و محمدرضا ذاکری (داوران دیدار برگشت فینال لیگ برتر) داشته باشیم و قضاوت آنها در حد جهانی بود. اگر قرار باشد داوران هر برخوردی در فوتسال را خطا اعلام نمایند، باید اسم بسکتبال را روی آن بگذاریم.

وی درمورد اینکه لک، گیتی پسند را به دلیل صدرنشینی 26 هفته ای در لیگ برتر، قهرمان واقعی دانسته بود، اعلام کرد: اگر آنها قهرمان واقعی هستند، پس چرا جام در تبریز است؟ ابتدای فصل اعلام شد که قهرمان در پلی آف معین می گردد. چون شما 26 هفته صدرنشین هستید، باید جام را به شما بدهند؟ چنین روشی در لیگ های اسپانیا و روسیه نیز دیده می گردد. ما چهار هفته اول را به خاطر مسابقات قهرمانی آسیا بازی نکردیم و در چهار هفته انتهای هم بازیکنان اصلی ما به میدان نرفتند.

ملی پوش تیم مس سونگون با بیان اینکه در انتها مسابقات قهرمان واقعی لیگ برتر معین شد، گفت: اگر قهرمان در انتها هفته بیست وششم معین می شد، از ابتدای فصل محکم بازی می کردیم و ما اول می شدیم با این حال کادر فنی و مدیران باشگاه مس برنامه ریزی کردند و نتیجه اش را گرفتند.

سنگ سفیدی در خصوص آینده خود در تیم مس سونگون گفت: قراردادم با مس به انتها رسیده است. فکر می کنم در ایران به چیزی که می خواستم، رسیدم و الان بهترین فرصت است که به خارج از کشور بروم و پیشرفت کنم. من از الیمپوس ایتالیا پیشنهاد دارم، اما می خواهم به تیم بهتری بروم. اگر قسمت نشد که به یک تیم خارجی منتقل شوم، با مسئولان باشگاه مس مذاکره می کنم.

وی ضمن تشکر از طرفداران تیم مس سونگون توضیح داد: از مردم آذربایجان، شهر تبریز و نیز ورزقان تشکر می کنم که نشان دادند شایسته این قهرمانی هستند. شاید با این قهرمانی، ذره ای از لطف آنها را جبران نموده باشیم. اگر این طرفداران در تبریز و اصفهان یار ما نبودند، نمی توانستیم جام را به تبریز بازگردانیم. قول می دهم با قهرمانی آسیا، دوباره دل آنها را شاد کنیم.

بازیکن مس سونگون، سال 97 را سالی فوق العاده برای باشگاه مس دانست و اعلام کرد: سال جاری را با قهرمانی آسیا آغاز کردیم و با قهرمانی در لیگ برتر به انتها رساندیم. از حمید بی غم (سرمربی پیشین مس سونگون) و دستیارانش تشکر می کنم. تیم با یاری بی غم به قهرمانی آسیا رسید و در لیگ برتر، ما راه او را ادامه دادیم. تقی پور و کادر فنی فعلی تیم مس هم تفکرات حمید بی غم را ادامه دادند که توانستیم به قهرمانی لیگ برتر برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 239

به "محمدرضا سنگ سفیدی: اگر قهرمان لیگ برتر در خاتمه 26 هفته تعیین می شد از ابتدا محکم بازی می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا سنگ سفیدی: اگر قهرمان لیگ برتر در خاتمه 26 هفته تعیین می شد از ابتدا محکم بازی می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید