عربستان و تایلند از میزبانی جام ملت های 2019 انصراف نداده اند

به گزارش مجله سایه، خبرنگاران: عضو ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: هیچ یک از چهار کاندیدای میزبانی جام ملت های 2019 انصراف نداده اند.

عربستان و تایلند از میزبانی جام ملت های 2019 انصراف نداده اند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

شاهین رحمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله سایه، در خصوص اظهارات کفاشیان مبنی بر انصراف عربستان و احتمال کناره گیری تایلند از میزبانی جام ملت های 2019 گفت: هیچکدام از این دو کشور به صورت رسمی اعلام انصراف ننموده و همچنان چهار کشور ایران، تایلند، امارات و عربستان کاندیدای میزبانی این مسابقات هستند.

وی اضافه نمود: طبق برنامه هیئت نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از امارات، تایلند و ایران بازدید نموده و در ادامه هم به عربستان خواهند رفت که هیچ تغییری در این برنامه ایجاد نشده و اگر هر تغییری در این مورد صورت بگیرد یا انصرافی صورت بگیرد به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

عضو ایرانی کمیته مسابقات AFC درباره ادعای جنجالی نقل قول یک عضو هیئت نمایندگی کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر قطعی بودن میزبانی امارات توضیح داد: چنین صحبتی را نشنیده ام و بیان آن هم بسیار دور از ذهن است چرا که اکنون پرونده چهار کشور در مرحله بازبینی است و هنوز تحویل کتابچه میزبانی و ارزیابی ها باقی مانده است. ضمن آنکه این موضوع ابتدا در کمیته مسابقات آنالیز شده و در نهایت هیئت اجرایی AFC درباره آن تصمیم نهایی را می گیرد.

رحمانی گفت: پیش از این قرار بود در ماه دسامبر (آذر 93) و قبل از مسابقات جام ملت های استرالیا نام میزبان اعلام گردد اما در حال حاضر هیچ زمان جدیدی برای این موضوع اعلام نشده است. شاید حدس و گمان هایی درباره اینکه کدام کشور شانس بیشتری دارد مطرح گردد اما هنوز آنالیز یا اعلام قطعی صورت نگرفته است.

وی در این مورد که ناکامی سه تیم از چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، با توجه به شیوه جدید امتیازدهی AFC می تواند سبب کاهش سهمیه کشورمان در این مسابقات گردد به مجله سایه گفت: نتایج مسابقات لیگ قهرمانان چه مثبت و چه منفی در امتیاز فنی کشورها تاثیرگذار است اما شاخصه های دیگری هم وجود دارد و این عامل به تنهایی سبب کاهش سهمیه نخواهد شد.

رحمانی اضافه نمود: در دوره گذشته هم تنها یک نماینده ایران پیروز به صعود از مرحله گروهی شد. این موضوع تاثیر خود را دارد اما نه به آن اندازه که تنها عامل کاهش سهمیه گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 742

به "عربستان و تایلند از میزبانی جام ملت های 2019 انصراف نداده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عربستان و تایلند از میزبانی جام ملت های 2019 انصراف نداده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید