شاهین بیانی: بازیکنان خارجی استقلال در حد لیگ ایران نیستند، تیم شفر هنوز هم شانس قهرمانی دارد

به گزارش مجله سایه، شاهین بیانی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که بازیکنان خارجی این تیم در حد لیگ برتر ایران نیستند.

شاهین بیانی: بازیکنان خارجی استقلال در حد لیگ ایران نیستند، تیم شفر هنوز هم شانس قهرمانی دارد

شاهین بیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سایه درباره عملکرد استقلال در این فصل که در حد انتظار نبوده است، گفت: مسائل استقلال قبل از شروع فصل شروع شد که مدیرعامل قبلی استعفا کرد و بازیکنان تأثیرگذاری هم جدا شدند. بازیکنان خارجی هم که به استقلال اضافه شدند در حد لیگ برتر ایران و نام استقلال نیستند. بازیکن خارجی باید از بازیکنان داخلی کیفیت بالاتری داشته باشد و باید بازیکنان خارجی سپاهان را مثال بزنم که می بینید در بازی ها چه عملکردی دارند. مهاجم سپاهان در بازی با استقلال یک گل سه امتیازی زد، ولی بازیکنان خارجی استقلال تا الان نمایش مثبتی نداشته اند.

وی در ادامه همچنین بیان نمود: حالا که کمیته فنی استقلال با حضور تعدادی از پیشکسوتان تشکیل شده، بهتر است که این کمیته برای جذب بازیکنان خارجی حکم یک فیلتر را داشته باشد و اعضای کمیته فنی هم در مورد جذب بازیکنان خارجی نظر بدهند. شفر باید در نیم فصل تکلیف بازیکنان خارجی را تعیین کند. استقلال باید نفراتی را جذب کند که تأثیر مثبتی داشته باشند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر شانس دارد؟، اظهار داشت: به عقیده من تیم شفر هنوز هم شانس قهرمانی دارد، ولی مهم این است که چند بازیکن خوب به تیم اضافه شوند تا استقلال بتواند خیلی زود امتیازهای از دست رفته را جبران کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 105

به "شاهین بیانی: بازیکنان خارجی استقلال در حد لیگ ایران نیستند، تیم شفر هنوز هم شانس قهرمانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین بیانی: بازیکنان خارجی استقلال در حد لیگ ایران نیستند، تیم شفر هنوز هم شانس قهرمانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید