تلویزیون لهستانی: جای فیاضی در ارومیه رزرو شده است، رفتار و عملکرد او خوب نبود

یک شبکه ورزشی معتبر لهستانی گفت: پوریا فیاضی برای تیم والیبال بنجین خوب بازی نکرد و رفتار او هم خوب نبود.

تلویزیون لهستانی: جای فیاضی در ارومیه رزرو شده است، رفتار و عملکرد او خوب نبود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از یک شبکه تلویزیونی معتبر لهستانی، انتقال پوریا فیاضی، ملی پوش والیبال ایران به تیم ام اس کا بنجین یکی از خریدای پر سر وصدای ضعیف ترین تیم لیگ والیبال لهستان در فصل گذشته پلاس لیگا بود.

فیاضی 26 ساله با قراردادی یک ساله به تیم بنجین پیوست تابا کیفیتی که داشت، شرایط تیم جدیدش را در جدول پلاس لیگا بهتر کند ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

مسائل فیاضی از همان ابتدا شروع شد. او با تاخیری 2 هفته ای به خاطر مسائل ویزا وارد لهستان شد و در اولین بازی مقابل زاویرچه به میدان رفت. او در نهایت 6 بازی برای تیمش انجام داد و در محیطی پر از شایعه از بنجین جدا شد. جدایی او تنها مشکل تیم بنجین نبود، بازیکن کانادایی این تیم هم به خاطر مصدومیت کمر، قراردادش را فسخ کرد.

یکی خبرنگار لهستانی نیز در مورد شرایط تیم بنجین گفت: جدایی بازیکن کانادایی از تیم بنجین برای جاکوب بدناروک، سرمربی این تیم اصلاً خوشایند نبود. بدناروک در فصل جاری پلاس لیگا با مسائل بزرگی دست و پنجه نرم می کند و شرایط خوبی ندارد. با این شرایط، پوریا فیاضی هم از تیم جدا شد و هیچکس از پیوستن او به تیم شهر ارومیه در لیگ برتر ایران تعجب نخواهد کرد. من شنیده ام که جای او در تیم ارومیه تضمین و رزرو شده است . این بازیکن هم دوست دارد برای ارومیه بازی کند.

او ادامه داد: فیاضی با شرایط کشور لهستان، خو نگرفته بود. او خودش را در لهستان پیدا نکرد و حس بدی داشت که البته قابل درک است چون فرهنگ دو کشور ایران و لهستان کاملاً متفاوت است. ما باید خوشحال باشیم که میلاد عبادی پور و محمد موسوی با خوبی با شرایط منطبق شده اند. آنها عملکرد خوبی دارند و وقت خود را با سایر هم تیمی ها می گذرانند اما فیاضی این طور نبود.

خبرنگار لهستانی شرح داد: فیاضی برای بنجین خوب بازی نکرد و رفتار او هم خوب نبود. منزل بدناروک، سرمربی تیم و فیاضی، نزدیک هم است. وقتی بدناروک از منزل خارج می شد تا برای تمرین به باشگاه بیاید، فیاضی را دیده که با چمدان هایش منتظر ماشین برای ترک خانه و رفتن به فرودگاه بوده است. او از این طریق متوجه شده که فیاضی باشگاه را ترک خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 9 بهمن 1398 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2140

به "تلویزیون لهستانی: جای فیاضی در ارومیه رزرو شده است، رفتار و عملکرد او خوب نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلویزیون لهستانی: جای فیاضی در ارومیه رزرو شده است، رفتار و عملکرد او خوب نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید