تبریز، فتاحی: به ما می گفتند، هماهنگ می کردیم مترجم استراماچونی روی نیمکت استقلال بنشیند

به گزارش مجله سایه، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت که در جریان مشکل ایجاد شده برای مترجم استراماچونی نبوده است.

تبریز، فتاحی: به ما می گفتند، هماهنگ می کردیم مترجم استراماچونی روی نیمکت استقلال بنشیند

به گزارش مجله سایه از تبریز، سعید فتاحی درخصوص مسائل زیرساخت های استادیوم بنیان دیزل تبریز گفت: مشکل در گیت ورودی بود که ما آن را پیش بینی می کردیم. زمانی که سیستم جدیدی راه اندازی می کنید، مسائلی دارد. ما و باشگاه ها زمان زیادی نداشتیم، اما ببینید چه اتفاقات خوبی افتاده است. ورودی ها جدا شده و صندلی ها شماره گذاری شده است. هر کسی می تواند از سکوی مربوط روی صندلی خودش بنشیند.

وی ادامه داد: در استادیوم یادگار امام 40 گیت نصب و همه صندلی های این استادیوم هم عوض شده است. همه اینها به خاطر احترام به طرفداران است که امیدوارم آنها هم احترام بگذارند. بلیت فروشی به باشگاه ها واگذار شده و آنها در این دو سال موظف بودند بلیت فروشی را کاملاً الکترونیکی نمایند. باشگاه ها می توانند در سایت خود بلیت ها را بفروشند و کارت هواداری صادر نمایند تا تماشاگران همواره کد ملی یا اسم خود را ارائه ننمایند. بعضی طرفداران هم که ثابت نیستند و کارت هواداری ندارند، باید وقت بیشتری بگذارند. شما بلیت سینما را هم به این راحتی نمی خرید.

رئیس کمیته مسابقات با اشاره به وقفه لیگ برتر در ماه شهریور اعلام نمود: دو هفته اول مسابقات را برگزار می کنیم و پس از آن با فیفادی روبرو هستیم. تیمی مانند ماشین سازی، 20 روز زمان دارد تا امکانات خود را که امروز مشکل داشت، رفع کند. تنها یک گیت صندلی استقلالی ها خراب شد و نتوانست کار کند که نیم ساعت در آن اختلال ایجاد شد. بقیه گیت ها خوب کار می کردند. مردم به خوبی استقبال کردند و 800-700 بلیت از سامانه خریدند.

فتاحی درباره بی نظمی استادیوم آزادی در دیدار پرسپولیس - پارس جنوبی توضیح داد: هفت هزار تماشاگر پرسپولیس از سامانه بلیت خریدند. قبول دارم که سایت هم مشکل داشت، اما ای کاش طرفدارانی که بلیت نمی خریدند، احترام می گذاشتند و این یک بازی را نمی دیدند تا سیستم راه می افتاد. شرکت تجهیز قول داده که استادیوم آزادی تا بازی بعدی استقلال یا پرسپولیس در لیگ برتر رفع گردد. تا طرفداران یاری ننمایند و سعه صدر نداشته باشند، کار راه نمی افتد. این کارها فقط به خاطر امنیت طرفداران است.

وی در خصوص عصبانیت استراماچونی از عدم حضور مترجم کنار خود گفت: این موضوع را نمی دانستم و تازه متوجه شدم. دستیاران استراماچونی هم بدون کارت روی نیمکت نشسته بودند و اگر به ما می گفتند، صحبت می کردیم تا این مترجم هم بدون کارت روی نیمکت می نشست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 592

به "تبریز، فتاحی: به ما می گفتند، هماهنگ می کردیم مترجم استراماچونی روی نیمکت استقلال بنشیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، فتاحی: به ما می گفتند، هماهنگ می کردیم مترجم استراماچونی روی نیمکت استقلال بنشیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید