تاج بعد از دیدار با گرشاسبی: فوتبال بیش از هر زمان دیگری احتیاج به آرامش دارد، مباحث ملی فراتر از رنگ هاست

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد، فوتبال ایران در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری نیازمند آرامش است.

تاج بعد از دیدار با گرشاسبی: فوتبال بیش از هر زمان دیگری احتیاج به آرامش دارد، مباحث ملی فراتر از رنگ هاست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج پس از خاتمه نشست امروز (پنجشنبه) با حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بیان کرد: فوتبال ما در مقطع حساس کنونی بیش از هر زمان دیگری به آرامش احتیاج دارد. این وظیفه همه خانواده فوتبال است که در این مسیر همگام باشند. از آقای گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم که توفیقات بسیار خوبی به دست آورده اند و همواره کوشش نموده اند تا در راه دوستی هر چه بیشتر جامعه فوتبال گام بردارند صمیمانه قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: در فرصت کوتاه پیش از برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران، فدراسیون فوتبال در کنار باشگاه پرسپولیس بود تا در برگزاری این مسابقه همراه و همگام با نماینده ایران عزیز باشد. خوشحالیم امروز و با گذشت چند هفته از این مسابقه، همچنان برگزاری باشکوه این دیدار مورد بحث محافل ورزشی است.

تاج اضافه نمود: به طور حتم، با خاتمه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا همه توجهات بیش از پیش به تیم ملی و رقابت های جام ملت هاست و تمامی علاقه مندان و مردم عزیز در کنار باشگاه ها، طرفدار تیم ملی هستند. به صورت کلی، مباحث ملی فراتر از رنگ هاست. همان طور که دیشب و در حاشیه برگزاری مراسم بهترین های سال آسیا در عمان تأکید کردم که جای علیرضا بیرانوند در این مراسم خالی است و این را وظیفه خود می دانیم همه در کنار فوتبال ملی باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 111

به "تاج بعد از دیدار با گرشاسبی: فوتبال بیش از هر زمان دیگری احتیاج به آرامش دارد، مباحث ملی فراتر از رنگ هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج بعد از دیدار با گرشاسبی: فوتبال بیش از هر زمان دیگری احتیاج به آرامش دارد، مباحث ملی فراتر از رنگ هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید