نخستین حادثه چهارشنبه آخر سال، 8 نفر مصدوم شدند

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفت وگو با خبرنگاران درباره این حادثه اظهارکرد: ساعت 14:23 ظهر امروز یک مورد حادثه انفجار در یک منزل قدیمی به سامانه 125 آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که در پی آن 3 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان وحدت اسلامی اعزام می شوند. با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که در یک منزل قدیمی که به عنوان محلی برای فراوری مواد محترقه دست ساز استفاده می شده مقداری از مواد اولیه از جمله اکلیل و سرنج نگهداری می شده است.

نخستین حادثه چهارشنبه آخر سال، 8 نفر مصدوم شدند

وی اضافه نمود: در این محل مقداری مواد محترقه فراوری شده نیز وجود داشت که دچار انفجار شده بود. در پی این انفجار شیشه و در و پنجره ها شکسته بود و آتش سوزی مختصری نیز اتفاق افتاده بود که آتش نشانان سریعا با حضور در محل این آتش سوزی را مهار کردند. در این حادثه شش خانم و دو آقا مصدوم شدند که با حضور عوامل امدادی اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: از شهروندان گرامی درخواست می کنم در صورتی که متوجه ساخت مواد محترقه دست ساز توسط افرادی هستند، برای جلوگیری از حوادث احتمالی این موضوع را به سازمان های نظارتی اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 11 خرداد 1398 شناسه مطلب: 146

به "نخستین حادثه چهارشنبه آخر سال، 8 نفر مصدوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین حادثه چهارشنبه آخر سال، 8 نفر مصدوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید