مسئله ای برای برگزاری بازی تیم ملی امید در آزادی وجود ندارد

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره برگزاری دیدار تیم ملی امید در استادیوم آزادی گفت: طبق آخرین پیگیری های ما مسئله ای برای برگزاری این دیدار وجود نداشته و برابر آخرین گزارش ها این دیدار برگزار خواهد شد.

مسئله ای برای برگزاری بازی تیم ملی امید در آزادی وجود ندارد

احمد صادقی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره وضعیت مراکز تفریحی و تفرجگاهی پایتخت در شرایطی بارانی گفت: طبق پیش بینی هواشناسی بارش شدید باران در تهران احتمال وقوع سیلاب را نیز افزایش داده است و به همین دلیل نیز تمهیداتی برای حفظ جان شهروندان اتخاذ شده است.

وی با بیان اینکه اصلی ترین نگرانی در خصوص سیلاب تهران مربوط به روددره ها می گردد، گفت: به همین دلیل نیز شش رود دره در تهران مورد توجه قرار گرفته و ابلاغ شد تا تمامی مراکز تفرجگاهی و تفریحی در محدوده این روددره های دربند، فرحزاد، گلابدره، خرگوش دره، کن و درکه تعطیل گردد.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ادامه داد: بر این اساس بوستان های نهج البلاغه، جوانمردان، جمشیدیه و دیگر پارک های این محدوده تا اطلاع ثانوی تعطیل است، همچنین رستوران ها و سفره خانه های حاشیه رود کن، دربند و درکه و ... نیز تعطیل است.

صادقی درباره اینکه آیا پارک های چیتگر، لویزان، سرخه حصار و... نیز تعطیل است، گفت: این پارک ها در حریم روددره ها قرار ندارند اما توصیه می کنیم که شهروندان امروز از خانه خارج نشده و در فضاهای مشجر نیز حضور نداشته باشند.

صادقی بار دیگر تاکید نمود شهروندان از تردد غیرضروری در معابر شهر تهران خودداری نمایند زیرا هم احتمال جاری شدن سیلاب وجوددارد و هم وزش شدید باد پیش بینی شده است که به همین دلیل نیز بهترین توصیه به شهروندان این است که امروز را در منازل خود سپری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 10 تیر 1398 شناسه مطلب: 262

به "مسئله ای برای برگزاری بازی تیم ملی امید در آزادی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئله ای برای برگزاری بازی تیم ملی امید در آزادی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید