ظرفیت گردشگری در مناطق روستایی استان قزوین تقویت گردد

به گزارش مجله سایه، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: دهیاران نقش مهم و به سزایی در تقویت و رونق گردشگری مناطق روستایی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

ظرفیت گردشگری در مناطق روستایی استان قزوین تقویت گردد

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران از قزوین، علی فرخزاد بعد از ظهر امروز در نشست آنالیز مسائل روستاهای منطقه الموت گفت: دهیاران نقش مهم و به سزایی در تقویت و رونق گردشگری مناطق روستایی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان نمود: در استان قزوین روستاهای زیادی داریم که می توانند به کانون حضور گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین عنوان نمود: دهیاران به عنوان نمایندگان دولت باید در معرفی مناطق گردشگری استان دارای برنامه و ابتکار عمل باشند.

وی با اشاره به اینکه اجرای کامل طرح های هادی و استفاده از ظرفیت تعاونی ها و نهادهای مردمی می تواند رونق گردشگری در مناطق روستایی را به دنبال داشته باشد، ادامه داد: استان قزوین دارای مناطق گردشگری کم نظیری در کشور بوده و وظیفه مسئولان نیز حفظ این آثار ارزشمند است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در ادامه اضافه نمود: گردشگری به عنوان متنوع ترین و بزرگ ترین صنعت در جهان، مهم ترین منبع درآمد و ایجاد فرصت های شغلی برای بسیاری از کشورهای جهان محسوب می گردد.

فرخزاد با اشاره به اینکه از صنعت گردشگری به عنوان موتور توسعه نام برده شده و به علت اهمیتی که از نظر مالی و اجتماعی دارد روز به روز نیز مورد توجه قرار گرفته و دولت ها به آن اهمیت می دهند، گفت: امروز صنعت گردشگری یکی از پایه های اصلی و راسخ اقتصاد جهان و از جمله صنایع مهم با رشد سریع در توسعه مالی جهان به حساب می آید.

وی ادامه داد: اگر رویکرد جدی در حوزه گردشگری در دستور کار باشد باید تمام ظرفیت های موجود در مناطق مختلف را مورد توجه قرار دهیم زیرا توجه به این موضوع در افزایش اشتغال و ارتقای شرایط مالی استان تاثیر زیادی دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اسفند 1398 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2400

به "ظرفیت گردشگری در مناطق روستایی استان قزوین تقویت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت گردشگری در مناطق روستایی استان قزوین تقویت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید