تلگرام در روسیه برطرف فیلتر شد ، مدیر تلگرام: معامله پنهانی با روسیه نداریم

به گزارش مجله سایه، پس از دو سال فیلترینگ ناموفق تلگرام در روسیه، رسانه های این کشور به نقل از سازمان نظارت بر ارتباطات این کشور اعلام کردند که محدودیت ها درباره این پیغام رسان لغو می گردد.

تلگرام در روسیه برطرف فیلتر شد ، مدیر تلگرام: معامله پنهانی با روسیه نداریم

ایرنا نوشت: سازمان نظارت بر ارتباطات روسیه خاطرنشان کرد: براساس هماهنگی با دادستانی کل روسیه، محدودیت دسترسی به پیغامرسان تلگرام از امروز لغو شد.

از حدود دو سال گذشته پس از انجام چند اقدام تروریستی در خاک روسیه و اثبات استفاده تروریست ها از پیغامرسان تلگرام به عنوان ابزار ارتباطی، دولت این کشور از شرکت تلگرام خواست اطلاعاتی درباره عوامل حملات تروریستی را در اختیار سازمان امنیت فدرال روسیه قرار دهد اما با خودداری تلگرام از انتقال این اطلاعات، وزارت ارتباطات روسیه از شرکت تلگرام شکایت کرد و پایان دادگاه رای به فیلتر این پیغام رسان داد.

دولت روسیه در دو سال گذشته در فیلترینگ تلگرام پیروز نبود و حتی بسیاری از رسانه ها و مقامات دولتی از جمله وزارت خارجه روسیه از آن برای پیغام رسانی استفاده می کردند و در شهرهای عظیم روسیه بدون هیچ برنامه جانبی امکان استفاده از تلگرام وجود داشت اما امکان برقراری تماس صوتی از این پیغام رسان محدود شده بود و بیش از یک دقیقه نمی شد از خدمات تماس صوتی آن استفاده کرد.

هیچ معامله پنهانی با دولت روسیه در کار نیست!

پاول دوروف مدیر تلگرام در پاسخ به توییتی پس از برطرف فیلتر تلگرام در روسیه و احتمال زدوبند تلگرام با دولت روسیه برای در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی کاربران به سازمان های اطلاعاتی و امنیتی، گفت هیچ تغییر ناگهانی و معامله پنهانی در کار نیست.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 4542

به "تلگرام در روسیه برطرف فیلتر شد ، مدیر تلگرام: معامله پنهانی با روسیه نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلگرام در روسیه برطرف فیلتر شد ، مدیر تلگرام: معامله پنهانی با روسیه نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید