تأیید پیشنهاد 126 میلیون یورویی اتلتیکومادرید برای خرید ژوائو فلیکس از سوی بنفیکا

باشگاه بنفیکا تأیید کرد که روخی بلانکو برای خرید پدیده این تیم پیشنهادی نجومی ارائه نموده است.

تأیید پیشنهاد 126 میلیون یورویی اتلتیکومادرید برای خرید ژوائو فلیکس از سوی بنفیکا

به گزارش خبرنگاران، باشگاه بنفیکای پرتغال فاش کرد که اتلتیکومادرید برای خرید ژوائو فلیکس، مهاجم پرتغالی این تیم پیشنهادی 126 میلیون یورویی ارائه نموده، اما این پیشنهاد هنوز پذیرفته نشده است.

بعد از جدایی تعدادی از بزرگان اتلتیکومادرید به خصوص آنتوان گریزمان، نگاه این باشگاه به جذب بازیکنانی برای پر کردن جای خالی آنهاست و فلیکس 19 ساله یکی از گزینه های مدنظر روخی بلانکو به شمار می رود، بازیکنی که توانایی های فنی اش با هموطن او کریستیانو رونالدو مقایسه می گردد.

باشگاه بنفیکا هم با انتشار بیانیه ای تأیید نموده که در حال آنالیز پیشنهاد ارائه شده از سوی اتلتیکومادرید است، اما هنوز آن را قبول ننموده است.

اگرچه رقم پیشنهادشده از سوی اتلتیکومادرید همان رقمی است که برای غرامت فسخ قرارداد این بازیکن معین شده، اما تأکید طرف اسپانیایی برای پرداخت این رقم در چند قسط ممکن است بنفیکا را مجاب به رد پیشنهاد اتلتیکو کند.

فلیکس در بنفیکا عملکرد قابل توجهی داشته و در 26 بازی که فصل گذشته برای بنفیکا انجام داد 15 گل زد و 9 پاس گل داد که او را در کانون توجه بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی قرار داده است. پیش از این گفته می شد که یوونتوس تمایل فراوانی برای خرید فلیکس دارد، اما اکنون به نظر می رسد که اتلتیکومادرید پیشتاز کورس جذب اوست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 19 مرداد 1398 شناسه مطلب: 406

به "تأیید پیشنهاد 126 میلیون یورویی اتلتیکومادرید برای خرید ژوائو فلیکس از سوی بنفیکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأیید پیشنهاد 126 میلیون یورویی اتلتیکومادرید برای خرید ژوائو فلیکس از سوی بنفیکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید